Spotkanie z samym sobą – powarsztatowe podsumowanie

W niedzielę 21.01.2018 poprowadziłyśmy kolejny, pierwszy w Nowym Roku warsztat. Naszym założeniem było, aby stworzyć uczestnikom możliwość oderwania się na chwilę od codziennego zabiegania poprzez kreatywne działania plastyczne i jednocześnie umożliwić im spotkanie ze swoim potrzebami, wartościami, pragnieniami.

Praca indywidualna

Po krótkim zapoznaniu się z uczestnikami i tematem spotkania, każdy pracował indywidualnie. Uczestnicy wybierali bliskie im obrazy i tworzyli z nich własne kolaże (mapy marzeń). Celem było skupienie uwagi na sobie, własnych potrzebach i emocjach, uzyskanie stanu relaksu, rozluźnienia.

 

Spotkanie ze sobą – spotkanie z innymi

W odniesieniu do powstałych map rozmawialiśmy o  pojawiających się skojarzeniach, myślach, emocjach. Chcemy podziękować Wam, uczestnikom, za dużą otwartość i energię, dzielenie się własnymi doświadczeniami. Ten proces, w którym miałyśmy przyjemność Wam towarzyszyć pokazuje, że często to inni ludzie umożliwiają nam poznawanie siebie i rozwój. Rozmawiając z innymi i wchodząc w relacje możemy lepiej zrozumieć siebie samych, odnaleźć wspólne elementy doświadczeń, przejrzeć się w doświadczeniach innych osób. Mamy nadzieję, że historie, którymi się dzieliliście, będą dla Was inspiracją we wprowadzaniu do własnego życia tego, czego potrzebujecie.

 

Prośba organizacyjna:

W związku z ograniczoną przestrzenią i pełną listą osób musiałyśmy niestety odmówić udziału chętnej, niezapisanej na wydarzenie osobie. By uniknąć takich sytuacji w przyszłości, prosimy osoby zainteresowane naszymi wydarzeniami o zgłaszanie się mailowo. Z naszej strony staramy się dbać o komfort uczestników naszych warsztatów.

 

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Anna Bus i Elżbieta Watemborska

5 thoughts on “Spotkanie z samym sobą – powarsztatowe podsumowanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *