Referencje

Praca z Elą to była prawdziwa przyjemność. Pierwszy raz korzystałam z coachingu nie do końca będąc do niego przekonana. Po kilku sesjach udało mi się wypracować już plan działania i uporządkować zawodowe kwestie, o jakie mi chodziło. Ela potrafiła wsłuchać się w moje potrzeby i szybko na nie reagować podczas sesji. Polecam każdemu, kto zastanawia się nad tym, w którą zawodową stronę powinien dalej iść.

Karolina, Recruitment and Employer Branding Specialist

 

Na sesje coachingowe chodziłem, by pracować nad wzmocnieniem pewności siebie oraz gdy straciłem motywację do rozwijania swoich zawodowych pasji i stawiania sobie kolejnych ambitnych celów. Każde spotkanie to była bardzo sympatyczna i rzeczowa rozmowa. Ela, poprzez trafne pytania, pomagała mi spojrzeć na moją sytuację z różnych perspektyw oraz znaleźć odpowiednie rozwiązania. Potrafiła bardzo celnie rozpoznać istotę problemu i powiedzieć wprost, gdzie leży jego przyczyna. Z wielu ćwiczeń, które otrzymywałem po sesjach, chętnie korzystam do tej pory. Serdecznie polecam spotkania coachingowe u Eli.

Piotr, student

 

Pani Elżbieta ma bardzo profesjonalne podejście do swojej pracy. Przede wszystkim potrafi słuchać i cierpliwie rozpoznawać potrzeby drugiej osoby. Konsultacje z Panią Elżbietą odbywały sie w bardzo sympatycznej i swobodnej atmosferze, która sprzyjała rozmowie.

Beata, agencja badawcza

 

Coaching z Elżbietą był dla mnie cennym doświadczeniem. To co krążyło w mojej głowie zostało uporządkowane, odkryłam również kilka rzeczy które mnie powstrzymywały od podejmowania konkretnych działań. Dzięki sesjom wyznaczyłam swojej życiowe priorytety, przygotowałam plan realizacji swoich marzeń i co najważniejsze podjęłam pierwsze działania. Sesje polecam szczególnie osobom które czują się zagubione na rynku pracy.

Ewelina, koordynator w branży jubilerskiej

 

Polecam wszystkim współpracę z Elą! To profesjonalistka, zawsze przygotowana do spotkań, uśmiechnięta i pomocna. Zajęcia są „szyte na miarę”, co odznacza, ze Ela rzetelnie dopasowuje rodzaj wykonywanych ćwiczeń do konkretnego problemu.

Kinga, Specjalista  HR

 

Spotkania coachingowe były intensywne. W moją stronę został skierowanych mnóstwo pytań, na które nie zawsze było mi łatwo odpowiedzieć. Jednakże, motywowały mnie one do spojrzenia na daną rzecz w inny sposób; do szukania nowych rozwiązań. Rozmowa z coachem, osobą spoza kręgu moich znajomych, rodziny, o moich celach, była niezwykle mi pomocna: konkretna, bez oceny, neutralna- a na tym właśnie mi zależało. W trakcie podejmowania decyzji odnośnie mojego celu, towarzyszyło mi poczucie komfortu, czego powodem było towarzyszenie coacha. Możliwość podzielenia się moimi wątpliwościami, omówienia całej sytuacji były dla mnie bardzo cenne.

Paulina, specjalistka administracji

 

Spotkania z Panią Elżbietą pomagają mi uporządkować moje plany, wątpliwości związane z karierą zawodową i bardzo cieszę się, że miałam możliwość skorzystania z pomocy coacha. Zgłosiłam się na spotkania, ponieważ po skończeniu studiów nie mogłam znaleźć satysfakcjonującej pracy i szukałam nowych możliwości. Podczas sesji pracujemy nad ustaleniem długofalowego planu działania oraz najbliższych kroków, które powinnam podjąć aby zrealizować moje cele związane ze znalezieniem pracy i nową ścieżką kariery. Dzięki pomocy Pani Elżbiety miałam większą motywację do szukania rozwiązań i badania nowych możliwości związanych z wyjazdem zagranicę, podjęcia nowej pracy i ewentualnych dalszych studiów. Otrzymałam również wiele wskazówek na temat szukania pracy i przygotowania się do rekrutacji.

Beata, branża prawna

 

Nie ukrywam, że po dowiedzeniu się, że będę pracować z coachem zawodowym, złapałam lekki dystans – przez myśl przewinęły mi się internetowe komentarze dotyczące coachów. Na szczęście minęły się z prawdą: praca z Elą łączyła jej pomoc z moim własnym myśleniem. Nie mówiła co mam robić, lecz pytaniami kierowała mnie do podjęcia decyzji.

Iza, absolwentka UW